Oferta dla firm

Rozwijasz swoje przedsiębiorstwo i szukasz ciekawego sposobu, aby zaprezentować się na rynku? My Ci pomożemy! Przygotujemy dla Ciebie projekt wizytówki, loga, baneru czy plakatu reklamowego. Spełnimy każde Twoje graficzne życzenie. Jeżeli jesteś zajęty, zrealizujemy Twoje zlecenie od projektu do druku tak, byś nie musiał się niczym przejmować. Jeśli natomiast chcesz brać aktywny udział w tworzeniu obrazu swojej firmy, "zasiądziemy" do projektu wspólnie.

Prowadzisz firmę od długiego czasu i chciałbyś odświeżyć nieco swój wizerunek? Zajmiemy się tym!Plakaty reklamowe

Tworzymy plakaty informacyjne i reklamowe na różne okazje. W naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz. Zapewniamy dowolne rozmiary i szeroką gamę rodzajów papieru, oraz druk zarówno wielu jak i jednej sztuki. Dostosujemy oprawę graficzną do rodzaju okazji oraz do grupy odbiorców reklamy tak, by uzyskać jak najlepszy efekt, a co za tym idzie, Twoje zadowolenie.Banery wielkoformatowe, flagi, standy

To typowa forma przekazywania najważniejszych dla Was informacji w wybranych miejscach. Projektujemy flagi, wielkoformatowe banery na siatkach oraz rozkładane standy, które będziecie mogli wykorzystać w dowolnym miejscu w zależności od okoliczności.


Ulotki

Zajmujemy się przygotowaniem ulotek, folderów, kart informacyjnych, czy broszur mówiących o nadchodzących wydarzeniach. Nie są też dla Nas wyzwaniem okazjonalne kartki z logiem przedsiębiorstwa zawierające życzenia, czy podziękowania dla klientów. Dobieramy format produktu i drukujemy go w ilości zależnej od Twoich wymagań. Bez względu na to, czy potrzebujesz dużego nakładu, czy tylko kilku sztuk, przygotujemy je dla Ciebie szybko w ciekawy i z pewnością niebanalny sposób.Gazetki informacyjne

To świetna forma promocji większej ilości produktów, lub komunikacji z klientami, których chcielibyście poinformować o ważnych wydarzeniach z życia firmy. Może to być zarówno jednorazowe, jak i wielokrotnie powtarzane przedsięwzięcie. W tej dziedzinie również jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i wymagania co do formatu, ilości oraz oprawy graficznej. Zapewniamy, że zajmiemy się przesłanymi przez Ciebie tekstami i zdjęciami w taki sposób, że przyciągną niejedno spojrzenie.


Wizualizacje 3D

Wizualizacja 3D umożliwi Wam wygodne przedstawienie produktów z dowolnej perspektywy, bez konieczności poświęcania czasu na kolejne fotografowanie tego samego przedmiotu. Stanowi ciekawy i nowoczesny sposób prezentacji własnej oferty.